В наявності
Мінімальна загальна сума замовлення різних позицій становить 2193 грн. Для замовлення зателефонуйте нам або зробіть замовлення через сайт.
Наявність та ціна максимально актуальні
без зайвих питань. Надамо гарантію вашому клієнту. Дивіться умови повернення!
— Нова пошта
— Відправлення машиною
— До вашої торгової точки
— Протягом 1 дня
— Накладений платіж
— Безготівкова оплата
— Готівкою
| Тип тюнера | Аналоговий |
| Частотні діапазони | FM (64-108 МГц), AM, SW1-SW3 |
| Живлення | Мережа 220В / 2 батарейки R20 (D) |
| Вихідна потужність | 3 Вт |
| Розміри пристрою | 155 х 100 х 55 мм |
| Інтерфейси | Вихід для навушників (AUX 3.5 мм) |
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Виробник | GOLON |
| Вбудований фонарик | Ні |
| Живлення від мережі | Є |
| Живлення від акумулятора | Ні |
| Сонячна панель | Ні |
| Живлення від батарейок | Є |
| Гарантія | Є |
| Тип приймача | Аналоговий |
| Розмір | Портативний |
| (м. Одеса) Склад с. Котовського | Невідомо |
| (м. Одеса) Основний склад | Невідомо |
| (м. Київ) Склад №1 р-н Дарницький | Невідомо |
Опт (від 50 $): 24.86 $ (1090.11 грн.)
Опт (від 50 $): 10.96 $ (480.6 грн.)
Опт (від 50 $): 8.21 $ (360.01 грн.)
Опт (від 50 $): 19.21 $ (842.36 грн.)
Опт (від 50 $): 2.52 $ (110.5 грн.)
Опт (від 50 $): 2.52 $ (110.5 грн.)
Опт (від 50 $): 8.94 $ (392.02 грн.)
Опт (від 50 $): 2.89 $ (126.73 грн.)