В наявності
Мінімальна загальна сума замовлення різних позицій становить 2193 грн. Для замовлення зателефонуйте нам або зробіть замовлення через сайт.
Наявність та ціна максимально актуальні
без зайвих питань. Надамо гарантію вашому клієнту. Дивіться умови повернення!
— Нова пошта
— Відправлення машиною
— До вашої торгової точки
— Протягом 1 дня
— Накладений платіж
— Безготівкова оплата
— Готівкою
| Тип приладу | Цифровий мультиметр |
| Постійна напруга (DCV) | 200 мВ – 1000 В |
| Змінна напруга (ACV) | 200 В – 750 В |
| Постійний струм (DCA) | 200 мкА – 10 А |
| Опір (OHM) | 200 Ом – 2000 кОм |
| Перевірка транзисторів | Так (hFE) |
| Тип живлення | Батарейка 9V (Крона) |
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Виробник | - |
| Тип | Цифровий |
| (м. Одеса) Склад с. Котовського | Невідомо |
| (м. Одеса) Основний склад | Невідомо |
| (м. Київ) Склад №1 р-н Дарницький | Невідомо |
Опт (від 50 $): 4.96 $ (217.5 грн.)
Опт (від 50 $): 3.33 $ (146.02 грн.)
Опт (від 50 $): 3.22 $ (141.2 грн.)
Опт (від 50 $): 19.21 $ (842.36 грн.)
Опт (від 50 $): 10.88 $ (477.09 грн.)
Опт (від 50 $): 5.58 $ (244.68 грн.)
Опт (від 50 $): 0.38 $ (16.66 грн.)