В наявності
Мінімальна загальна сума замовлення різних позицій становить 2208 грн. Для замовлення зателефонуйте нам або зробіть замовлення через сайт.
Наявність та ціна максимально актуальні
без зайвих питань. Надамо гарантію вашому клієнту. Дивіться умови повернення!
— Нова пошта
— Відправлення машиною
— До вашої торгової точки
— Протягом 1 дня
— Накладений платіж
— Безготівкова оплата
— Готівкою
| Діапазони частот | FM (64-108 МГц), AM (530-1600 КГц), SW1/SW2, TV (2-5 канали) |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Тип тюнера | Аналоговий (ручний пошук) |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм (Jack) |
| Живлення | Мережа 220V або 2 батарейки R20 (D) |
| Габарити | 198 х 110 х 55 мм |
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Товар відноситься до категорії 2-й сорт (можливі незначні візуальні дефекти упаковки або корпусу).
| Виробник | - |
| Вбудований фонарик | Ні |
| Живлення від мережі | Є |
| Живлення від акумулятора | Ні |
| Сонячна панель | Ні |
| Живлення від батарейок | Є |
| Гарантія | Є |
| Тип приймача | Аналоговий |
| Розмір | Стандарт |
| (м. Одеса) Склад с. Котовського | Невідомо |
| (м. Одеса) Основний склад | Невідомо |
| (м. Київ) Склад №1 р-н Дарницький | Невідомо |
Опт (від 50 $): 2.98 $ (131.57 грн.)
Опт (від 50 $): 1.89 $ (83.44 грн.)
Опт (від 50 $): 4.43 $ (195.58 грн.)
Опт (від 50 $): 3.97 $ (175.28 грн.)
Опт (від 50 $): 7.8 $ (344.37 грн.)
Опт (від 50 $): 6.16 $ (271.96 грн.)
Опт (від 50 $): 2.44 $ (107.73 грн.)