В наявності
Мінімальна загальна сума замовлення різних позицій становить 2208 грн. Для замовлення зателефонуйте нам або зробіть замовлення через сайт.
Наявність та ціна максимально актуальні
без зайвих питань. Надамо гарантію вашому клієнту. Дивіться умови повернення!
— Нова пошта
— Відправлення машиною
— До вашої торгової точки
— Протягом 1 дня
— Накладений платіж
— Безготівкова оплата
— Готівкою
| Типорозмір | 1 DIN |
| Бездротові технології | Bluetooth (гучний зв'язок, стрімінг музики) |
| Інтерфейси | USB, SD, AUX (3.5 мм) |
| Максимальна потужність | 4 х 50 Вт |
| Формати, що підтримуються | MP3, WMA |
| Робоча напруга | 12 В |
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Виробник | Без бренда |
| Android | Ні |
| Bluetooth | Є |
| Екран | Є |
| (м. Одеса) Склад с. Котовського | Невідомо |
| (м. Одеса) Основний склад | Невідомо |
| (м. Київ) Склад №1 р-н Дарницький | Невідомо |
Опт (від 50 $): 17.26 $ (762.03 грн.)
Опт (від 50 $): 2.66 $ (117.44 грн.)
Опт (від 50 $): 3.6 $ (158.94 грн.)
Опт (від 50 $): 1.45 $ (64.02 грн.)
Опт (від 50 $): 8.34 $ (368.21 грн.)
Опт (від 50 $): 2 $ (88.3 грн.)
Опт (від 50 $): 28.25 $ (1247.24 грн.)