В наявності
Мінімальна загальна сума замовлення різних позицій становить 2193 грн. Для замовлення зателефонуйте нам або зробіть замовлення через сайт.
Наявність та ціна максимально актуальні
без зайвих питань. Надамо гарантію вашому клієнту. Дивіться умови повернення!
— Нова пошта
— Відправлення машиною
— До вашої торгової точки
— Протягом 1 дня
— Накладений платіж
— Безготівкова оплата
— Готівкою
Автомобільний перетворювач напруги UKC 30A — це найпотужніша модель у лінійці понижуючих адаптерів, розроблена для вантажних автомобілів, фур, спецтехніки та автобусів із напругою бортової мережі 24V. Пристрій дозволяє підключати широкий спектр стандартного 12-вольтового обладнання, забезпечуючи високу стабільність струму при значних навантаженнях.
| Бренд | UKC |
| Тип пристрою | Понижуючий DC/DC перетворювач |
| Вхідна напруга | 20V - 30V DC |
| Вихідна напруга | 12V DC |
| Максимальний вихідний струм | 30 A |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Індикація | Світлодіодна (LED) |
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. При підключенні споживачів на 30А обов'язково використовуйте дріт відповідного перерізу для уникнення оплавлення ізоляції.
| Виробник | UKC |
| Синусоида | Модифікована |
| Потужність, Ват | 500 |
| Вид | з 12 на 24 Вольт |
| (м. Одеса) Склад с. Котовського | Невідомо |
| (м. Одеса) Основний склад | Невідомо |
| (м. Київ) Склад №1 р-н Дарницький | Невідомо |
Опт (від 50 $): 5.4 $ (236.79 грн.)
Опт (від 50 $): 31.64 $ (1387.41 грн.)
Опт (від 50 $): 3.33 $ (146.02 грн.)
Опт (від 50 $): 6.6 $ (289.41 грн.)
Опт (від 50 $): 2.79 $ (122.34 грн.)
Опт (від 50 $): 2.02 $ (88.58 грн.)
Опт (від 50 $): 6.65 $ (291.6 грн.)