В наявності
Мінімальна загальна сума замовлення різних позицій становить 2208 грн. Для замовлення зателефонуйте нам або зробіть замовлення через сайт.
Наявність та ціна максимально актуальні
без зайвих питань. Надамо гарантію вашому клієнту. Дивіться умови повернення!
— Нова пошта
— Відправлення машиною
— До вашої торгової точки
— Протягом 1 дня
— Накладений платіж
— Безготівкова оплата
— Готівкою
| Сумарна потужність (RMS) | 120 Вт (3 x 40 Вт) |
| Конфігурація динаміків | 3 x 8" дюймів |
| Ємність акумулятора | 4500 мАг / 7.4В |
| Бездротові протоколи | Bluetooth 5.0 + EDR |
| Особливості конструкції | Колеса для транспортування, LED-дисплей |
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Виробник | - |
| (м. Одеса) Склад с. Котовського | Невідомо |
| (м. Одеса) Основний склад | Невідомо |
| (м. Київ) Склад №1 р-н Дарницький | Невідомо |
Опт (від 50 $): 15.08 $ (665.78 грн.)
Опт (від 50 $): 9.57 $ (422.52 грн.)
Опт (від 50 $): 1.89 $ (83.44 грн.)
Опт (від 50 $): 4.43 $ (195.58 грн.)
Опт (від 50 $): 9.86 $ (435.32 грн.)
Опт (від 50 $): 3.47 $ (153.2 грн.)
Опт (від 50 $): 6.1 $ (269.32 грн.)
Опт (від 50 $): 4.42 $ (195.14 грн.)