В наявності
Мінімальна загальна сума замовлення різних позицій становить 2193 грн. Для замовлення зателефонуйте нам або зробіть замовлення через сайт.
Наявність та ціна максимально актуальні
без зайвих питань. Надамо гарантію вашому клієнту. Дивіться умови повернення!
— Нова пошта
— Відправлення машиною
— До вашої торгової точки
— Протягом 1 дня
— Накладений платіж
— Безготівкова оплата
— Готівкою
KRAFFTEC MIG-400A (120A) — це універсальний зварювальний напівавтомат інверторного типу, призначений для роботи в режимах безгазового зварювання (Flux) та ручного дугового зварювання (MMA). Завдяки використанню IGBT-технологій, апарат має компактні розміри та стабільні характеристики дуги, що робить його незамінним помічником у гаражі, на СТО або в приватному господарстві.
| Технологія | IGBT інверторна |
| Реальний робочий струм | 120 А |
| Режими зварювання | MIG (Flux) / MMA |
| Діаметр дроту | 0.8 – 1.0 мм |
| Діаметр електрода | 1.6 – 3.2 мм |
| Завантаження дроту | Котушка до 1 кг (D100) |
| Клас захисту | IP21 |
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Виробник | - |
| (м. Одеса) Склад с. Котовського | Невідомо |
| (м. Одеса) Основний склад | Невідомо |
| (м. Київ) Склад №1 р-н Дарницький | Невідомо |
Опт (від 50 $): 3.33 $ (146.02 грн.)
Опт (від 50 $): 20.34 $ (891.91 грн.)
Опт (від 50 $): 50.4 $ (2210.04 грн.)
Опт (від 50 $): 19.21 $ (842.36 грн.)
Опт (від 50 $): 2.64 $ (115.76 грн.)
Опт (від 50 $): 1.39 $ (60.95 грн.)
Опт (від 50 $): 0.82 $ (35.96 грн.)
Опт (від 50 $): 0.82 $ (35.96 грн.)