Нет в наличии
Минимальная общая сумма заказа разных позиций составляет 2215 грн. Для заказа позвоните нам по телефону или сделайте заказ через сайт.
Добавить в корзину
Наличие и цена максимально актуальны
без лишних вопросов. Дадим гарантию вашему клиенту. Смотрите условия возврата!
— Новая почта
— Отправка машиной
— В вашу торговую точку
— В течение 1 дня
— Наложенный платеж
— Безналичная оплата
— Наличными
Акумуляторний ліхтар-прожектор WX-2829 — це потужне та надійне джерело світла для використання в побуті, на риболовлі, полюванні або під час кемпінгу. Особливістю моделі є поєднання спрямованого променя великої дальності та бічної світлодіодної панелі, що дозволяє використовувати ліхтар як настільну лампу для освітлення кімнати чи намету.
Ліхтар WX-2829 зарекомендував себе як надійний помічник у надзвичайних ситуаціях. Велика площа відбивача (рефлектора) гарантує високу дальність освітлення, що важливо при пошукових роботах або пересуванні в темряві на відкритій місцевості.
| Модель | WX-2829 / 5W |
| Тип діода | 5W LED + 25 SMD LED (бічна панель) |
| Кількість режимів | 3 (50%, 100% яскравості, бічна лампа) |
| Дальність світлового променя | до 500 метрів |
| Тип живлення | Вбудований акумулятор (4V) |
| Спосіб зарядки | Мережа 220V |
| Матеріал корпусу | Пластик |
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Производитель | WIMPEX |
| Солнечная батарея | Нет |
| Питание | Встроенный аккумулятор |
| (г. Одесса) Склад пос. Котовского | Неизвестно |
| (г. Одесса) Основной склад | Неизвестно |
| (г. Киев) Склад №1 р-н Дарницкий | Неизвестно |
Опт (от 50 $): 110 $ (4873 грн.)
Опт (от 50 $): 13.91 $ (616.21 грн.)
Опт (от 50 $): 5.43 $ (240.55 грн.)
Опт (от 50 $): 143 $ (6334.9 грн.)
Опт (от 50 $): 4.34 $ (192.26 грн.)
Опт (от 50 $): 12.64 $ (559.95 грн.)
Опт (от 50 $): 17.84 $ (790.31 грн.)
Опт (от 50 $): 0.97 $ (42.97 грн.)